KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13135176
nr 1313 5176
Ludvig Richarde
(1862-1929), Sverige
Oljemålning, Fransk fartyg i sjönöd. Signerad. Olja på duk, 84x126 cm
Kondition: lagad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 16 mars 2020
kl 20:37:49
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
Ludvig Richarde
Läs mer om Ludvig Richarde